Dreamups angajează: Expert/ă Quality Assurance

Cursul Quality Assurance offline de 3 luni are ca obiectiv pregătirea specialiștilor/specialistelor QA prin intermediul unei curricule practice și efective, astfel încât, la finalul cursului, participanții să fie pregătiți să obțină primul job în domeniu.

MISIUNEA EXPERTULUI/EXPERTEI:

Elaborarea curriculumului Quality Assurance și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Elaborarea programului de curs (curricula), care va include o detaliere a modulelor/capitolelor și subcapitolelor;
  • Prezentarea livrabilelor către Dreamups pentru aprobare;
  • Pregătirea suportului informațional pentru fiecare sesiune/lecție a cursului;
  • Elaborarea și dezvoltarea unei agende de curs care va conține: planul de livrare a cursului, agenda pentru timeline-ul cursului, durata și numărul lecțiilor săptămânale.
  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul elaborat de candidat.

COMPETENȚELE NECESARE:

  • Testarea software (QA);
  • Testare manuală;
  • Teoria bazelor de date;
  • Bazele programării (Java);
  • Testare automatizată;
  • Experienţa predare cursuri;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Cunoaștere Limbi: Română, Rusă;
  • Experiență practică în domeniul corespunzător;
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice.

CE OFERIM:

  • Program de lucru part-time (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate);
  • Ofertă comercială după interviu și prezentarea proiectului;
  • Contract de autor pentru elaborarea curriculei și contract de prestare servicii pe perioada desfășurării proiectului.

Perioada de colaborare: Mai – Septembrie 2023.

Ești interesat/ă de oportunitate? Completează formularul de aplicare și noi te vom contacta în cel mai scurt timp: https://bit.ly/QA_Expert_Application